דלג לתוכן העמוד
גודל טקסט
ניגודיות צבעים

הודעה לבוחר - מנהלת הבחירות למועצה מקומית גבעת זאב

מנהלת הבחירות למועצה מקומית גבעת זאב

הודעת בחירות

מנהל הבחירות למועצה המקומית גבעת זאב  התאריך  24.10.2018

                                                     

בהתאם לסעיף 41 לכללי הבחירות ביו"ש נמסרת בזה הודעה כי:-

 

(א)   הבחירות למועצת למועצה המקומית גבעת זאב יקויימו ביום כ"א בחשון התשע"ט (30 באוקטובר 2018).

 

(ב)     שעות ההצבעה הן משעה שבע בבוקר עד שעה עשר בלילה בלי הפסקה, אולם אם הגיע בוחר למקום הקלפי לפני השעה עשר בלילה, יהיה רשאי להצביע גם אם הצבעתו נתעכבה עד לאחר שעה זו.

 

(ג)     מספר אזורי הקלפי ומקומם הוא כמפורט להלן: (תחומים של אזורי הקלפי ניתנים         
         למצוא באתר המועצה  http://www.givat-zeev.muni.il)

סמל קלפי

סמל רכוז

כתובת קלפי

מקום קלפי

1.0

001

המכבים,45

בי"ס ממ"ד אתרוג

3.0

001

המכבים,45

בי"ס ממ"ד אתרוג

7.0

001

המכבים,45

בי"ס ממ"ד אתרוג

13.0

001

המכבים,45

בי"ס ממ"ד אתרוג

15.1

001

המכבים,45

בי"ס ממ"ד אתרוג

15.2

001

המכבים,45

בי"ס ממ"ד אתרוג

5.0

002

אתרוג,2

בי"ס ממלכתי שבילים

6.0

003

ערוגות,4

בי"ס ממלכתי אגמים

9.0

003

ערוגות,4

בי"ס ממלכתי אגמים

11.0

003

ערוגות,4

בי"ס ממלכתי אגמים

2.0

004

תאנה,6

מתנ"ס קהילתי

17.0

004

תאנה,6

מתנ"ס קהילתי

4.0

005

מצפה,1

בי"ס ממלכתי יע"ד

8.0

005

מצפה,1

בי"ס ממלכתי יע"ד

10.0

005

מצפה,1

בי"ס ממלכתי יע"ד

12.0

005

מצפה,1

בי"ס ממלכתי יע"ד

18.0

005

מצפה,1

בי"ס ממלכתי יע"ד

16.0

006

האיילות,28

מעון ילדים אגן האיילות מבנה חד

19.0

007

אגן האיילות,58

בית יעקב תבונות

20.0

007

אגן האיילות,58

בית יעקב תבונות

 

 (ד)    מקומות הקלפי  שנקבעו כנגישים למוגבלי ניידות הם:

מספר הקלפי

מקום הקלפי

מען הקלפי

סוג קלפי

4

בי"ס ממלכתי יע"ד

מצפה 1

נגישה

8

בי"ס ממלכתי יע"ד

מצפה 1

נגישה

18

בי"ס ממלכתי יע"ד

מצפה 1

נגישה מיוחדת

6

בי"ס ממלכתי אגמים

ערוגות 4

נגישה מיוחדת

9

בי"ס ממלכתי אגמים

ערוגות 4

נגישה

16

מעון ילדים אגן האיילות

האיילות 28

נגישה מיוחדת

20

בית יעקב תבונות

אגן האיילות 58

נגישה מיוחדת

 

(ה)    הוגשו ואושרו רשימות מועמדים אלה:

 (1)  רשימה    יחד                                                                                                  וסימנה חי                                  

                                                                                                                                                                                                   

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

אברהמי יוסף

1957

גבעת זאב

2

דוד אשכול

1969

גבעת זאב

3

אור רבקה

1966

גבעת זאב

4

צדיק איריס

1965

גבעת זאב

5

ויצמן יעל

1962

גבעת זאב

6

נסים יעקב

1945

גבעת זאב

7

הגר הלל

1989

גבעת זאב

8

פרץ גבריאל

1948

גבעת זאב

 

 

בא כוח הרשימה הוא מר אברהמי יוסף   הגר בגבעת זאב

        וממלא מקומו הוא מר בן חמו אליעזר הגר בגבעת זאב

   (2)  רשימה    כחול לבן                              וסימנה זך

 

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

זאדא נחשון

1954

גבעת זאב

2

בנימין אריה

1958

גבעת זאב

3

זמיר עזיזה אורת אוה

1943

גבעת זאב

4

אסרף אודיה

1990

גבעת זאב

5

בן ברוך ערן

1988

גבעת זאב

6

קריביאן עמוס

1964

גבעת זאב

 

 

                 בא כוח הרשימה הוא מר זאדא נחשון  הגר בגבעת זאב

        וממלא מקומו הוא מר שם טוב אורן הגר בגבעת זאב

 

(3)  רשימה תושבים מובילים אחר"ת                     וסימנה נ

   

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

כרמלי ענבל

1975

גבעת זאב

2

קדמי יניב

1976

גבעת זאב

3

רחמני אמיר

1984

גבעת זאב

4

בלדי אברהם

1991

גבעת זאב

5

בר זיו שלי שולמית

1989

גבעת זאב

6

קיים רבקה

1955

גבעת זאב

7

חיים אבנר

1994

גבעת זאב

8

קובל אנה

1970

גבעת זאב

9

סדובסקי אסף שאול יוסף

1981

גבעת זאב

10

נפש שושנה

1949

גבעת זאב

11

זנגביל גילעד

1981

גבעת זאב

12

קדם פנינה

1957

גבעת זאב

 

                     
                 בא כוח הרשימה היא גב' שם טוב מרים  הגרה בגבעת זאב

        וממלא מקומו היא גב' אילנה גולדשטיין הגרה בגבעת זאב

       (4)  רשימה הבית היהודי בגבעת זאב                וסימנה  טב

    

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

דרור אילנה

1967

גבעת זאב

2

הינמן אהרון

1977

גבעת זאב

3

פרקש חנה

1959

גבעת זאב

4

רייכמן כתריאל

1959

גבעת זאב

5

הירשברג בנימין

1981

גבעת זאב

 

   

                בא כוח הרשימה היא גב' דרור אילנה  הגרה בגבעת זאב

        וממלא מקומו הוא מר' סימפסון מרדכי  הגר בגבעת זאב

    

     (5)  רשימה התאחדות הספרדים שומרי תורה                  וסימנה שס

 

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

מועלם יוסף חיים

1983

גבעת זאב

2

כהן משה

1967

גבעת זאב

3

רבוך יעקב ישראל

1986

גבעת זאב

4

לוי שמעון שימי

1983

גבעת זאב

5

ביטון חיים נתן

1983

גבעת זאב

 

 

                בא כוח הרשימה הוא מר' ביטון חיים  הגר בגבעת זאב

        וממלא מקומו הוא מר' מועלם יוסף חיים הגר בגבעת זאב

 

(6)  רשימה הרשימה התורנית המאוחדת יהדות התורה גבעת זאב   וסימנה גז

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

ברנר יצחק דב

1978

גבעת זאב

2

בריזל אליהו שלמה

1969

גבעת זאב

3

ליפסקר אריה זאב

1986

גבעת זאב

4

חנן חיים

1985

גבעת זאב

5

צייזלר אלחנן

1989

גבעת זאב

6

שהרבני יונתן

1986

גבעת זאב

7

פרוכטר חנן מרדכי

1973

גבעת זאב

8

גרוס פינחס

1986

גבעת זאב

9

הקשר בנימין

1983

גבעת זאב

10

ריין יצחק

1974

גבעת זאב

11

דרוק יעקב דב

1988

גבעת זאב

12

פריינד אברהם יוחנן

1981

גבעת זאב

13

קוגלר אשר

1970

גבעת זאב

 
 

 

                בא כוח הרשימה הוא מר' ברנר יצחק דב  הגר בגבעת זאב

        וממלא מקומו הוא מר' הקשר בנימין הגר בגבעת זאב

 

(7)  רשימה תכל'ס- רשימת התושבים למען התושבים      וסימנה קו

מס' סידורי

שם משפחה ושם פרטי

תאריך לידה

כתובת

1

ויין קויהו

1976

גבעת זאב

2

רבני אוריאל

1985

גבעת זאב

3

רייס יהונתן משה

1988

גבעת זאב

4

בן שטרית מאיר

1981

גבעת זאב

5

הרשקוביץ אהרן ישעיהו

1980

גבעת זאב

6

מלכה איתמר

1976

גבעת זאב

7

שפייזר מרק

1951

גבעת זאב

8

כהן רועי

1980

גבעת זאב

9

רבני רפאל

1984

גבעת זאב

 

                בא כוח הרשימה הוא מר' ויין קויהו הגר בגבעת זאב

        וממלא מקומו הוא מר' רבני אוריאל הגר בגבעת זאב

 

 

 (ו)    הוגשו ואושרו הצעות מועמד לראש הרשות כדלקמן:

                1.     יוסף אברהמי

בא כוח ההצעה הוא מר אברהמי יוסף  הגר בגבעת זאב

                 וממלא מקומו הוא מר בן חמו אליעזר הגר בגבעת זאב

                2.     נחשון זאדא

בא כוח ההצעה הוא מר זאדא נחשון הגר בגבעת זאב

                 וממלא מקומו הוא מר שם טוב אורן הגר בגבעת זאב

.               3.     ענבל כרמלי

בא כוח ההצעה היא גב' שם טוב מרים הגרה בגבעת זאב

                 וממלא מקומו היא גולדשטיין אילנה  הגרה בגבעת זאב

(ז)    אין רשימות המועמדים אשר התקשרו ביניהן לשם חלוקת מנדטים

 

                                                                                                                             סיגל כהן

                                                                                                                         מנהל/ת הבחירות

                                                                                                                  למועצה המקומית גבעת זאב