דלג לתוכן העמוד
גודל טקסט
ניגודיות צבעים

דבר ראש המועצה

יוסי אברהמי ראש המועצה

תושבים יקרים

כמידי שנה, גם השנה, תציין הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים את השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים. השנה יתקיים שבוע הבטיחות בין התאריכים

 12 – 16בנובמבר 2017.

מטרתו של שבוע זה היא להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבטיחות בדרכים במדינת ישראל ואת הצורך בלקיחת אחריות אישית, בשותפות פעילה במאבק בתאונות הדרכים ובשינוי תרבות הנהיגה בישראל. 

במסגרת שבוע הבטיחות בגבעת זאב יעברו כל ילדי הישוב פעילויות, שיעורים  ומערכים  בבתי הספר ובתנועות הנוער בנושא זהירות בדרכים . 

בנוסף בימים אלו משלימים יחידת הנוער ובית ספר שבילים את ההכנות לפתיחה מחודשת של מרכז ההדרכה לזהירות בדרכים שיפעל בשעות הבוקר במסגרת בית הספר שבילים ואחרי הצהריים על ידי  יחידת הנוער . 

אנו קוראים לכל ציבור הנהגים והולכי הרגל לציית לחוקי התנועה ולהקפיד על נהיגה בטוחה ומתן זכות קדימה להולכי הרגל ברחבי הישוב ומחוצה לו. 

 

בברכה

יוסי אברהמי 

ראש המועצה

 

שבוע הבטיחות בדרכים.jpg

 

 

 

גולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר המועצה המקומית גבעת זאב.

יישובנו גבעת זאב, נמצא על אם הדרך בין ירושלים לאזור המרכז, מיקום המקנה לו יתרונות של איכות חיים כפרית, נגישות לערים הגדולות וחשיבות אסטרטגית בהיותו על אחת מהדרכים הראשיות המובילות לירושלים, עיר הבירה.

אולם, ללא כל ספק ייחודו של היישוב בא לו מהקהילה האנושית שבו – קהילה מגוונת, שורשית ומאוחדת, בעלת אווירה אינטימית, חמה ותומכת.

אני רואה באתר האינטרנט היישובי ערוץ קשר חשוב בין הנהלת המועצה לתושבי היישוב וכלי רב ערך למתן שירות מיטבי, לשימור הקשר ההדוק והחם עם התושבים ולטיפוח מעורבותם.
האתר נגיש (בעל "תו אתר נגיש" - התו הישראלי של עמותת נגישות ישראל), מותאם סלולאר וידידותי למשתמש.

האתר כולל בתוכו עמודי תוכן ובהם דפי מידע, מערכת כתבות, לוח מודעות, חדשות, מערכת טפסים, גלריות תמונות, עמוד צור קשר, סרגל שפות של גוגל, תשלום חשבונות, הרשמה למוסדות החינוך ועוד.

אני מזמין אתכם לעיין בדפי האתר ומקווה כי בדומה לנו, תמצאו שהוא יעיל, אינפורמטיבי ונאה. אנו נוסיף לצקת לאתר תוכן רלוונטי ועדכני לשירותכם.

בברכה

יוסי אברהמי

ראש המועצה